* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Ronda / Judy 451, Hall (pööratav alus)
127,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: veluur, poroloontihedus: 35 kg/m³ (35 dns), seljatoe poroloontihedus: 28 kg/m³ (28 dns)
- Mõõdud: laius – 61 cm, sügavus – 62,5 cm, kõrgus – 82,5 cm, istmeosa kõrgus – 49 cm
- Värv: iste: hall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Moodne söögitoa tool käetugedega Ronda / Judy 451
See modernne söögilaua tool paistab silma elegantse disaini, peenelt kaarjate käetugede ja ergonoomiliselt vormitud seljatoega, mis pakub seljale lisatuge. Kvaliteetne veluurtekstiil tagab meeldiva puutetunde ja hubase atmosfääri igas interjööris.
Pöörlev alus (pöörleb 360°, tagasipöördumismehhanismiga) annab lisafunktsionaalsust, mistõttu sobib tool suurepäraselt nii söögituppa kui ka tööruumi.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 10 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 61 × 62,5 × 82,5 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Hall |
| Medžiaga | Veluur |
| Istekohad | Veluur |
| Aukštis | 82 cm |
| Sügavus | 62,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







