* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Ronda / Judy 174, Pruun
111,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: veluur, poroloontihedus: 35 kg/m³ (35 dns), seljatoe poroloontihedus: 28 kg/m³ (28 dns)
- Mõõdud: laius – 61 cm, sügavus – 62,5 cm, kõrgus – 83,5 cm, istme kõrgus – 50 cm
- Värv: isteosa: pruun, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniseadete tõttu)
Moodne söögitoa tool käetugedega Ronda / Judy 174
See moodne söögitoa tool paistab silma elegantse disaini, peenelt kumerate käetugede ja ergonoomiliselt vormitud seljatoega, mis pakub seljale lisatuge. Kvaliteetne veluurkangas tagab meeldiva puudutuse ja hubase atmosfääri igas interjööris.
Tänu oma mitmekülgsele disainile sobib see tool ideaalselt söögituppa, elutuppa või isegi tööruumi, andes ruumile kaasaegse ja elegantse ilme.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 10,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 51 × 62,5 × 83,5 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Malm |
| Medžiaga | Veluur |
| Istekohad | Veluur |
| Aukštis | 83,5 cm |
| Sügavus | 62,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







