* Kõik mööbel on laos
Poolbaaritool Saki / Uras 12 (Stool 65), hall
86,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: nahkimitatsioon; poroloon 32dns
- Mõõtmed: laius – 60 cm, sügavus – 51 cm, kõrgus – 88 cm, istme kõrgus – 66 cm
- Värv: iste: hall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Moodne, halli värvi poolbaaritool Saki / Uras 12 (Stool 65).
See stiilne poolbaaritool sobib suurepäraselt nii kaasaegsesse kui ka industriaalsesse interjööri. Elegantne siluett koos mugava istmeosaga tagab funktsionaalsuse. Tugevad mustad metalljalad annavad stabiilsust ja kvaliteetsed materjalid vastupidavust.
- Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 10 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 51 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Nahkimitatsioon |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 88 cm |
| Sügavus | 51 cm |
| Plotis | 60 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







