Söögitool Pari/Odessa 30-Swivel Conic KD, helepruun
136,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: iste: gobelään(premium plus line);vahtpolster 32dns
- Mõõtmed: laius – 77 cm, sügavus – 63 cm, kõrgus – 85 cm;
- Kaal (tk): 8,35 kg
- Värv – istmeosa: helepruun. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda piltidel kujutatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Moodne helepruuni värvi söögitool käetugedega Pari/Odessa 30-Swivel Conic KD. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale.
See moodne helepruuni värvi söögitool käetugedega pakub erakordset mugavust. Selle elegantne disain kaunistab interjööri ja kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse. Mugavad käetoed ja ergonoomiline kuju võimaldavad nautida mugavust söögitoas või elutoas. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale. See söögitool on suurepärane valik modernsetesse ja funktsionaalsetesse kodudesse.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 77 × 63 × 85 cm |
| Päritoluriik | Türgi |
| Värv | Malm |
| Istekohad | Tapestry |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Sügavus | 63 cm |
| Laius | 77 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days




