* Kõik mööbel on laos
Söögilaua tool Rarra/Uras 12-Swivel Conic KD, hall
111,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: kunstnahk; poroloon 32dns;
- Mõõtmed: laius – 59 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 84 cm;
- Kaal (tk): 7,6 kg
- Värv – istmeosa: hall, jalad: must. (Mööbli tegelik toon võib fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniseadete tõttu)
See kaasaegne hall söögilaua tool Rarra/Uras 12-Conic KD käetugidega sobib suurepäraselt stiilsesse interjööri. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale.
Ergonoomiline disain pakub maksimaalset mugavust ja kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse. See on suurepärane stiili ja mugavuse kombinatsioon. Tänu universaalsele värvile ja ergonoomilisele disainile sobib see tool nii modernsesse kui ka klassikalisse interjööri. Ideaalne lahendus teie söögitoale või elutoale.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 7,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 59 × 60 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Nahkimitatsioon |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 84 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 59 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days








