* Kõik mööbel on laos
Söögilaua tool Patya/Coco 13-Swivel Upholstered, Hall
128,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: kogu tool on kaetud veluuri kangaga (kulumiskindlus 25000); poroloon 32 DNS; konstruktsioon – metall.
- Mõõtmed: laius – 56 cm, sügavus – 61 cm, kõrgus – 82 cm, istme kõrgus – 48,5 cm.
- Värv: istmeosa – hall, tooli alus – hall (kogu tool on kaetud gobeläänkangaga). (Mööbli tegelik toon võib ekraani seadistuste tõttu piltidel näidatust veidi erineda)
Söögilaua tool Patya/Coco 13-Swivel Upholstered paistab silma õrnalt ümardatud seljatoega ja integreeritud käetugedega, mis pakuvad lisamugavust. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale.
Kvaliteetsed materjalid tagavad pika kasutusea. Elegantse disaini tõttu sobib see tool suurepäraselt nii modernse kui ka klassikalise sisekujundusega, luues hubase ja stiilse söögitoa õhkkonna.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 56 × 61 × 82 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Kogu tool on kaetud veluuri kangaga (kulumiskindlus 25000) |
| Aukštis | 82 cm |
| Sügavus | 61 cm |
| Plotis | 56 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days








