* Kõik mööbel on laos
Söögilauatool Simo Visco/Odessa 650-Conic KD, helehall
131,00 €
Laos: 4
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: gobelenas (premium plus liin); porolonas 32dns, viskoelastne materjal (memory foam)
- Mõõdud: laius – 52 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 87 cm;
- Kaal (tk): 8,5 kg
- Värv – istmeosa: helehall, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Modernne helehall söögilauatool Simo Visco/Odessa 650-Conic KD
Söögilauatool Simo Visco/Odessa 650-Conic KD eristub erilise mugavusega – selles kasutatakse viskoelastset materjali (memory foam), mis kohandub keha kujuga ja pakub meeldivat tuge ka pikema istumise ajal. Elegantne disain võimaldab seda tooli sobitada nii modernse kui ka klassikalise sisekujundusega.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 52 × 60 × 87 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Gobelään |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 87 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 52 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days








