* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Amalia / Raven 30, Pruun (Pööratav alus)
132,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istumisosa: kangas, porolooni tihedus: 35 kg/m³ (35 dns), seljatoe porolooni tihedus: 28 kg/m³ (28 dns)
- Mõõtmed: laius – 57 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 85 cm
- Kaal: 8 kg
- Värv: Pruun. (Mööbli tegelik toon võib fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniseadete tõttu)
Moodne söögitoa tool ümarate käetugede ja ergonoomilise seljatoega sobib suurepäraselt nii modernsesse kui ka klassikalisse interjööri. Pöörlev alus (pöörleb 360°, tagasipöördumismehhanismiga) annab lisafunktsionaalsust, mistõttu sobib tool suurepäraselt nii söögituppa kui ka tööruumi.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 57 × 60 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Malm, Pruun |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 57 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







