* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Lyra/ Bluvel 13, Hall
79,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istumisosa: gobelään (samet), täidis: poroloon 30 dns, jalad: metallist.
- Mõõtmed: laius – 40 cm, sügavus – 50 cm, kõrgus – 89 cm, istumisosa kõrgus – 49 cm.
- Värv: iste: hall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
See modernne söögitoa tool paistab silma peene, kuid stiilse disainiga. Kvaliteetne gobelään tagab meeldiva puudutuse ja lisab interjöörile hubasust. Tänu oma graatsilistele vormidele sobib see tool suurepäraselt nii modernsesse söögituppa kui ka stiilsesse elutoa alasse. See on suurepärane valik neile, kes otsivad tasakaalu minimalistliku esteetika ja mugavuse vahel.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Mõõtmed | 40 × 50 × 89 cm |
|---|---|
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Hall |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 89 cm |
| Sügavus | 50 cm |
| Plotis | 40 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







