* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Vika/Uras 6-Conic KD, rohekasroheline
77,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istumisosa – nahaimitatsioon; poroloon 22 DNS; jalad – metall.
- Mõõdud: laius – 48 cm, sügavus – 58 cm, kõrgus – 90 cm, istumiskõrgus – 48,5 cm.
- Värv: istmeosa – rohekasroheline, jalad – mustad. (Mööbli varjund võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
See moodne söögitool Vika/Uras 6-Conic KD minimalistliku disainiga metalljalgadega on mugav ja elegantne. Ergonoomiline kuju tagab mugava istumise ja kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse. Tänu universaalsele disainile sobib see kergesti nii kaasaegsesse kui ka klassikalisse interjööri, andes ruumile hubasust ja stiili.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 6,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 48 × 58 × 90 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Roheline |
| Istekohad | Gobelin |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 90 cm |
| Sügavus | 58 cm |
| Plotis | 48 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



