* Kõik mööbel on laos
Söögitool Barka/Uras 12-Conic KD, Hall
63,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa – nahajäljend; vaht 22 DNS; jalad – metall.
- Mõõtmed: laius – 50 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 93 cm, istme kõrgus – 47,5 cm.
- Värv: istumisosa – hall, jalad – mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda fotodel näidatust eri ekraaniseadete tõttu)
See elegantse disainiga söögilaud Barka/Uras12-Conic KD paistab silma mugava seljatoega ja istmega. Metallist jalad annavad stabiilsuse ja kaasaegsuse tunde. Oma minimalistliku ja hubase disaini tõttu sobib tool suurepäraselt nii kaasaegsesse kui ka klassikalisesse interjööri, andes ruumile peent elegantsi.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 6,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 50 × 60 × 93 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Samet/veluur |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 93 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 50 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



