* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Christy / Judy 171, Beež värv (pööratav alus)
146,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: veluur, poroloontihedus: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mõõdud: laius – 61 cm, sügavus – 63,5 cm, kõrgus – 85 cm, istme kõrgus – 50 cm
- Värv: istumisosa: beež, jalad: must. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Söögitoa tool Christy / Judy 171.
Moodne ja ülimugav söögitoa tool pehme veluuri polstri ning mugava seljatoe ja käetugedega. Pöörlev alus (pöörleb 360°, tagasipöördumismehhanismiga) annab lisafunktsionaalsust, mistõttu sobib tool suurepäraselt nii söögituppa kui ka tööruumi.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 21,4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 63 × 63,5 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Liiv |
| Medžiaga | Veluur |
| Istekohad | Veluur |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 63,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







