* Kõik mööbel on laos
Ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Yense 125 / Hall (betooni imitatsiooniga muster)
290,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus 125 cm(125 + 40 cm), laius 80 cm, kõrgus 75 cm;
- Kaal: 31,7 kg
- Värv – lauaplaat: hall (betoonijäljend), lauajalad: mustad. (Mööbli tegelik varjund võib fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraani parameetrite tõttu)
Elegantne ristkülikukujuline laiendatav söögilaud Yense 125 / Retro stone. Hall betoonijäljendiga lauaplaat. Saab hõlpsalt pikendada 125 cm-lt 165 cm-ni (125 + 40 cm)
See stiilne söögilaud on suurepärane valik väiksematesse ruumidesse. Halli värvi lauaplaat annab luksust ja kaasaegsust. Kuigi laud pole suur, võimaldab selle laiendatav disain mugavalt kohandada igasuguste vajaduste järgi. Kaasaegne väljatõmmatav laud Yense 125 / Retro stone sobib ideaalselt nii elutuppa kui ka söögituppa ning annab sinu kodu interjöörile funktsionaalsust ja elegantsi.
| Kaal | 31,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 125 × 80 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Laua jalad | Metall 40×1,2 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Ilgis | 125 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 165 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







