* Kõik mööbel on laos
Letitool Mey /Uras 12 (Stool 65), Hall
94,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: nahkimitatsioon; poroloon 32dns
- Mõõdud: laius – 62 cm, sügavus – 52 cm, kõrgus – 90 cm;
- Värv: iste: hall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Moodne, pruunikas letitool Mey / Uras 12 (Stool 65)
See stiilne poolbaari tool sobib suurepäraselt nii kaasaegsesse kui ka industriaalsesse interjööri. Elegantne siluett madalate käetugedega ja mugava istmeosaga tagab funktsionaalsuse. Tugevad mustad metallist jalad annavad stabiilsust ning kvaliteetsed materjalid vastupidavust.
- Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 9,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 51 × 87 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Nahkimitatsioon |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 90 cm |
| Sügavus | 52 cm |
| Plotis | 62 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



