* Kõik mööbel on laos
Baaritool Mey /Anka 06 (Stool 65), Pruunikashall
89,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: velvet/veluur; vahtplast 32dns
- Mõõdud: laius – 62 cm, sügavus – 52 cm, kõrgus – 90 cm;
- Värv – istmeosa: pruunikashall, jalad: must. (Mööbli tegelik toon võib fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Moodne, pruuni värvi baaritool Mey / Anka 06 (Stool 65)
See stiilne poolbaari tool sobib suurepäraselt nii kaasaegsesse kui ka industriaalsesse interjööri. Elegantne siluett madalate käetugedega ja mugava istmeosaga tagab funktsionaalsuse. Tugevad mustad metallist jalad annavad stabiilsust ning kvaliteetsed materjalid vastupidavust.
- Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 9,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 51 × 87 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall, Malm |
| Istekohad | Velvet/veluur |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 90 cm |
| Sügavus | 52 cm |
| Plotis | 62 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



