* Kõik mööbel on laos
Laud Miami 90 / Bianco High Gloss, Pruunikashall (marmormuster) – suur
118,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse laudade pindadel), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõdud: pikkus – 90 cm, laius – 90 cm, kõrgus – 45 cm
- Värv: lauaplaat – pruunikashall (marmorimustriga), jalad – mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda fotodel esitatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu).
Ümar kohvilaud, loodud modernsesse ja hubasesse interjööri. Pruunikashalli marmorimustriga lauaplaat lisab elegantsi, mustad metalljalad tagavad stabiilsuse ja tugevuse. See laud pole mitte ainult praktiline, vaid täiendab ka esteetiliselt sinu elutoa ruumi.
Võimalik on koos tellida väike laud (leiate sellelt lingilt) ja kasutada lauakomplektina.
| Kaal | 16,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 90 × 90 × 45 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall, Malm |
| Medžiaga | |
| Tipas | Kohvilaud |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 90 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days


