* Kõik mööbel on laos
Lauake Klint 40 / Bianco High Gloss, pruunikashall (marmormuster)
73,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse laudade pindadel), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 40 cm, laius – 40 cm, kõrgus – 55 cm;
- Värv – lauaplaat: pruunikashall (marmormuster), lauajalad: mustad. (Mööbli tegelik varjund võib fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ümmargune külglauake Klint 40 / Bianco High Gloss on moodne ja universaalne valik igasse interjööri. See kompaktne lauake sobib suurepäraselt kasutamiseks kohvi- või külglauakesena diivanile, voodile või tugitoolile – nii elutoas kui magamistoas. Selle kerge konstruktsioon võimaldab hõlpsasti ümber paigutada soovitud kohta.
| Kaal | 9 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 40 × 40 × 55 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall, Malm |
| Medžiaga | |
| Tipas | Kohvilaud, Külglaud |
| Aukštis | 55 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Ilgis | 40 cm |
| Forma | Ümmargune |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days


