* Kõik mööbel on laos
Kokkupandav söögilaud Meli 138 / Lagina Super Matt, Hall
776,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 138 cm (+ 50 cm), laius – 138 cm, kõrgus – 77 cm;
- Kaal: 71 kg
- Värv – lauaplaat: hall (marmori imitatsioon), laua jalad: must (mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltidest, kuna ekraanil on erinevad seaded).
Elegantne ovaalne pikendatav söögilaud Pikendatav laud Meli 138 / Lagina Super Matt. Hall marmori imitatsiooniga lauaplaat. Võimalik lihtsalt pikendada 138 cm kuni 188 cm (138 + 50 cm).
See stiilne ovaalne söögilaud halli marmorimitatsiooni lauaplaadi ja originaalsete jalgadega annab igale interjöörile modernsust ja elegantsi. Lauda saab hõlpsasti pikendada, mistõttu sobib see suurepäraselt nii söögituppa kui ka elutuppa ning on suurepärane valik nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulikeks sündmusteks. Pikendatav laud Meli 138 / Lagina Super Matt ühendab esteetika funktsionaalsusega, rikastades teie söögituba või elutuba elegantse aktsendiga.
| Kaal | 71 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 138 × 138 × 77 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Laua jalad | Metall 40x80x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 138 cm |
| Ilgis | 138 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 188 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







