* Kõik mööbel on laos
Kokkupandav söögilaud Meli 138 / Irony Super Matt, tumehall
776,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 138 cm (+ 50 cm), laius – 138 cm, kõrgus – 77 cm;
- Kaal: 71 kg
- Värv – lauaplaat: tumehall (marmori imitatsioon), laua jalad: must (mööbli tegelik toon võib erineda pisut piltidest, kuna ekraanil on erinevad seaded).
Elegantne ovaalne laiendatav söögilaud Laiendatav laud Meli 138 / Irony Super Matt. Tumehalli marmorimitatsiooni lauaplaat. Võimalik lihtsalt pikendada 138 cm kuni 188 cm (138 + 50 cm).
See stiilne ovaalne söögilaud halli marmorimitatsiooni lauaplaadi ja originaalsete jalgadega annab igale interjöörile modernsust ja elegantsi. Lauda saab kergesti pikendada, mistõttu on see suurepärane valik nii söögitoa kui ka elutoa ruumidesse. Pikendatav laud Meli 138 / Irony Super Matt ühendab elegantsi funktsiooniga, rikastades su söögitoa või elutoa ruumi stiilse ja praktilise lahendusega.
| Kaal | 71 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 138 × 138 × 77 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Tumehall |
| Laua jalad | Metall 40x80x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 138 cm |
| Ilgis | 138 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 188 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days
















