* Kõik mööbel on laos
Söögitooli Amalia, Hall (Copy)
132,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: (100% polüester (Martindale – kulumiskindlus 50.000)), vahu tihedus: 35 kg/m³ (35 dns), seljatoe vahu tihedus: 28 kg/m³ (28 dns).
- Mõõtmed: laius – 57 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 85 cm.
- Kaal: 8 kg
- Värv: Hall. (Mööbli tegelik varjund võib fotodest veidi erineda, kuna ekraanil on erinevad seaded).
Ümmarguste käetugede ja ergonoomilise seljatoega moodne söögitool, mis sobib suurepäraselt nii moodsasse kui ka klassikalisse interjööri.
Leo kangas on pehme ja vastupidav veluurkangas, millel on ainulaadne muster, mis annab sellele erilise välimuse. Täiendav polsterdus muudab kanga äärmiselt pehmeks ja mugavaks.
Vastupidav – tugevdatud vooder vastupidavuse ja kulumiskindluse tagamiseks.
Lihtne hooldamine – spetsiaalse pinnatöötluse tõttu on kangast lihtne puhastada ja hooldada.
Meeldiv – pehme ja meeldiva puudutusega pind tagab maksimaalse mugavuse.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 57 × 60 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Hall |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 57 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







