* Kõik mööbel on laos
Söögilaua tool Ronda / Lotta 09, Helehall (Copy)
111,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: veluur, poroloontihedus: 35 kg/m³ (35 dns), seljatoe poroloontihedus: 28 kg/m³ (28 dns)
- Mõõdud: laius – 61 cm, sügavus – 62,5 cm, kõrgus – 83,5 cm, istme kõrgus – 50 cm
- Värv: iste: hall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Modernne käetugedega söögilaua tool Ronda / Lotta 09
See modernne söögilaua tool paistab silma elegantse disaini, peenelt kaarjate käetugede ja ergonoomiliselt vormitud seljatoega, mis pakub seljale lisatuge. Kvaliteetne veluurtekstiil tagab meeldiva puutetunde ja hubase atmosfääri igas interjööris.
Tänu oma mitmekülgsele disainile sobib see tool ideaalselt söögituppa, elutuppa või isegi tööruumi, andes ruumile kaasaegse ja elegantse ilme.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 10,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 51 × 62,5 × 83,5 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Hall |
| Medžiaga | Veluur |
| Istekohad | Veluur |
| Aukštis | 88 cm |
| Sügavus | 63,5 cm |
| Plotis | 61 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







