* Kõik mööbel on laos
Pikendatav söögilaud Meli 138 / Cosmos High Gloss, Hall (marmorimustriga)
776,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 138 cm (+ 50 cm), laius – 138 cm, kõrgus – 77 cm;
- Kaal: 71 kg
- Värv – lauaplaat: hall (marmori imitatsioon), laua jalad: mustad. (Mööbli värvivarjund võib tegelikult pisut erineda fotodel näidatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ovaalne pikendatav söögilaud Pikendatav laud Meli 138 / Cosmos High Gloss. Halli värvi marmorimitatsiooniga lauaplaat (läikiv). Võimalik lihtsalt pikendada 138 cm kuni 188 cm (138 + 50 cm).
See stiilne ovaalne söögilaud marmori imitatsiooniga lauaplaadi ja originaalsete jalgadega lisab modernsust ja elegantsi igale interjöörile. Lauda saab kergesti pikendada, mistõttu on see suurepärane valik nii söögitoa kui ka elutoa ruumidesse. Pikendatav laud Meli 138 / Cosmos High Gloss ühendab elegantsi funktsionaalsusega, rikastades teie söögituba või elutuba stiilse ja praktilise lahendusega.
| Kaal | 71 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 138 × 138 × 77 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Laua jalad | Metall 40x80x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 138 cm |
| Ilgis | 138 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 188 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







