* Kõik mööbel on laos
Dobok 110 / Sonata Super Matt, must (marmormustriga)
396,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 110 cm (110 + 35 cm), laius – 110 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 38,2 kg
- Värv – lauaplaat: must (marmormuster), laua jalad: mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel näidatust veidi erineda erinevate ekraani parameetrite tõttu)
Elegantne ümmargune laiendatav söögilaud Dobok 110 / Sonata Super Matt. Musta värvi marmorimustriga lauaplaat. Lihtsalt pikendatav 110 cm-lt 145 cm-ni (110 + 35 cm). Ideaalne valik nii väiksematesse kui ka keskmistesse ruumidesse.
See elegantne ovaalne musta marmorplaadiga söögilaud lisab nii elu- kui ka söögisaali elegantsust. Dobok 110 / Sonata Super Matt Ovaalne pikenduslaud ühendab endas stiili ja praktilisuse, et täiustada teie interjööri ideaalselt.
| Kaal | 38,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 110 × 110 × 76 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Forma | Ümmargune |
| Stiil | Kaasaegne |
| Spalva | Must |
| Laua jalad | Metall 30x50x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 76 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 145 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







