* Kõik mööbel on laos
Kokkupandav söögilaud Meli 138 / Sonata Super Matt, must
776,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 138 cm (+ 50 cm), laius – 138 cm, kõrgus – 77 cm;
- Kaal: 71 kg
- Värv – lauaplaat: must (marmorit imiteeriv), lauajalad: mustad. (Mööbli tegelik toon võib fotodel näidatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ovaalne laiendatav söögilaud Laiendatav laud Meli 138 / Sonata Super Matt. Musta marmorimimitatsiooni lauaplaat. Võimalik lihtsalt pikendada 138 cm kuni 188 cm (138 + 50 cm).
See stiilne ovaalne söögilaud marmorplaadi ja originaalsete jalgadega lisab igasse interjööri modernsust ja elegantsi. Lauda saab hõlpsasti pikendada, mistõttu on see ideaalne valik nii söögi- kui ka elutuppa. Meli 138 / Sonata Super Matt pikenduslaud ühendab endas elegantsi ja funktsionaalsuse, rikastades teie söögi- või elutoa ruumi stiilse ja praktilise lahendusega.
| Kaal | 71 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 138 × 138 × 77 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Must |
| Laua jalad | Metall 40x80x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 138 cm |
| Ilgis | 138 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 188 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







