* Kõik mööbel on laos
Tugitool Jelly Bear/valgushall (Velvet)
Algne hind oli: 240,00 €.120,00 €Praegune hind on: 120,00 €.-50% OFF
Laos: 1
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
Tugitool on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest:
- Sisemine vahtpolster tagab mugavuse ja vastupidavuse.
- Velveti välismaterjal on valmistatud tugevast ja vastupidavast polüestrist, mis annab tootele erilise välimuse ja tunde.
- Värv: hall. (Mööbli tegelik varjund võib fotodest veidi erineda erinevate ekraani seadete tõttu).
Mõõtmed
Laius – 110 cm, sügavus – 110 cm, kõrgus – 70 cm.
| Kaal | 17 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 110 × 110 × 70 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Medžiaga | Gobelään |
| Spalva | Hall |
| Aukštis | 70 cm |
| Sügavus | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Miegamoji funkcija | Ei |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days






