* Kõik mööbel on laos
Söögitooli Rarra/Odessa 600-Conic KD, helehall
110,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: iste: gobelene (premium line); porolon 32dns;
- Mõõtmed: laius – 59 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 85 cm;
- Kaal (tk): 7,6 kg
- Värv – iste: helehall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib fotodest veidi erineda erinevate ekraani seadete tõttu).
See kaasaegne helehall Rarra/Odessa 600-Conic KD söögitool käetoega sobib ideaalselt stiilsesse interjööri. Ergonoomiline disain pakub maksimaalset mugavust ja kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse. See on täiuslik kombinatsioon stiilist ja mugavusest. Pehme hall värvus ja ergonoomiline disain muudavad selle tooli sobivaks nii moodsasse kui ka klassikalisse interjööri. Ideaalne lahendus teie söögisaali või elutuppa.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 7,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 59 × 60 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Tapestry |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 59 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days








