* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Patya/Uras 12-Conic KD, hall
86,00 €
Laos: 2
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
Materjal: istmeosa – gobelään (premium liin); vaht 32 DNS; jalad – metall.
Mõõdud: laius – 56 cm, sügavus – 61 cm, kõrgus – 82 cm, istme kõrgus – 48,5 cm.
Värv: istmeosa – hall, jalad – mustad. (Mööbli tegelik toon võib fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Söögilaud Patya/Uras 12-Conic KD eristub peenelt ümarate seljatoega, millel on integreeritud käetuged, mis pakuvad lisamugavust. Kvaliteetsed materjalid ja tugev metallkonstruktsioon tagavad pikaealisuse ja stabiilsuse. Elegantse disaini tõttu sobib see tool suurepäraselt nii kaasaegsesse kui ka klassikalisesse interjööri, luues hubast ja stiilset söögitoaõhkkonda.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 56 × 61 × 82 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Tapestry |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 82 cm |
| Sügavus | 61 cm |
| Plotis | 56 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



