* Kõik mööbel on laos
Söögilaua tool Rarra/Uras 2-Conic KD, Pruunikas
Algne hind oli: 95,00 €.76,00 €Praegune hind on: 76,00 €.-20% OFF
Laos: 4
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: kunstnahk; poroloon 32dns;
- Mõõtmed: laius – 59 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 85 cm;
- Kaal (tk): 7,6 kg
- Värv – istmeosa: hall, jalad: must. (Mööbli tegelik toon võib fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniseadete tõttu)
See moodne hall söögilaua tool Rarra/Uras 2-Conic KD käetugedega sobib suurepäraselt stiilsesse interjööri. Ergonoomiline disain tagab maksimaalse mugavuse ja kvaliteetsed materjalid kindlustavad vastupidavuse. See on suurepärane stiili ja mugavuse kombinatsioon. Tänu universaalsele värvile ja ergonoomilisele disainile sobib see tool nii moodsasse kui ka klassikalisse interjööri. Ideaalne lahendus teie söögitoa või elutoa jaoks.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 7,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 59 × 60 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Nahkimitatsioon |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 59 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







