Söögitooli Amalia, pruunikashall
96,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: (85% polüester, 15% akrüül), vahustihedus: 35 kg/m³ (35 dns), seljatoe vahustihedus: 28 kg/m³ (28 dns).
- Mõõtmed: laius – 57 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 85 cm.
- Kaal: 8 kg
- Värv: iste: pruunikashall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib fotodest veidi erineda erinevate ekraani seadete tõttu).
Modernne söögitool Amalia (taupe) – elegantne tool, millel on ümmargused käetoed, ergonoomiline seljatugi ja tekstuurne kangas, mis tagab mugavuse ja hubasuse söögitoas, elutoas või tööruumis.
Edelweiss-kangas on pehme ja vastupidav kangas. Kangas on hingav, pehme ja meeldiva puudutusega, tagades maksimaalse mugavuse.
Vastupidav – vastupidav rebenemisele, mullitamisele ja venimisele.
Lihtne hooldada – plekk-, UV- ja kortsukindel.
Meeldiv – hingav ja meeldiva puudutusega.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 57 × 60 × 85 cm |
| Päritoluriik | Hiina |
| Värv | Hall, Malm |
| Materjal | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Kõrgus | 85 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Laius | 57 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







