* Kõik mööbel on laos
Söögitooli Pari/Odessa 600-Conic KD, helehall
120,00 €
Laos: 1
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: iste: gobelään(premium plus line);vahtpolster 32dns
- Mõõtmed: laius – 77 cm, sügavus – 63 cm, kõrgus – 85 cm;
- Kaal (tk): 8,35 kg
- Värv – iste: helehall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Pari/Odessa 600-Conic KD kaasaegne tugitool helehallilisse tooniga
Seda helehalli söögi- ja elutoa tooli iseloomustavad moodne disain ja mugavad käetoed, mis tagavad istumismugavuse. Kvaliteetsed materjalid ja elegantsed jooned loovad luksustunde ja sobivad suurepäraselt mitmesugustesse interjööridesse. Võite seda kasutada ka oma tööruumis. Helehall Pari/Odessa 600-C tool on stiilne ja funktsionaalne valik teie koju, lisades nii esteetilisust kui ka mugavust.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,35 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 77 × 63 × 85 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Tapestry |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days









