* Kõik mööbel on laos
Söögitool Mio / Raven 30, Pruun
119,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: kangas, polsterduse tihedus: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mõõdud: laius – 61 cm, sügavus – 63,5 cm, kõrgus – 88 cm, istme kõrgus: 50 cm
- Värv: iste: pruun, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Pehme ümmarguse istme ja ergonoomilise seljatoega kaasaegne söögitool Mio pakub mugavust ja stiili. Tänu elegantsele disainile ja stabiilsele konstruktsioonile sobib see ideaalselt paljudesse interjööridesse.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 10,1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 61 × 63,5 × 88 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Malm |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Gobelään |
| Aukštis | 85,5 cm |
| Plotis | 59 cm |
| Sügavus | 62,5 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days








