* Kõik mööbel on laos
Söögitool Barka/Anka 06-Conic KD, pruunikas hall
63,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa – velvet/veluur; vahtplast 22 DNS; jalad – metall.
- Mõõtmed: laius – 50 cm, sügavus – 60 cm, kõrgus – 93 cm, istme kõrgus – 47,5 cm.
- Värv: istmeosa – pruunikashall, jalad – mustad. (Mööbli tegelik toon võib fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniseadete tõttu)
See elegantse disainiga söögitool Barka/Anka 06-Conic KD on mugava seljatoe ja istmega. Metalljalad lisavad stabiilsust ja modernsust. Oma minimalistliku ja hubase disainiga sobib tool suurepäraselt nii kaasaegsesse kui ka klassikalisse interjööri, andes ruumile peent elegantsi.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 6,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 50 × 60 × 93 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall, Malm |
| Istekohad | Samet/veluur |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 93 cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Plotis | 50 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



