* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Giray / Eden 20-Uras 10-Swivel Conic KD, Tumehall
Algne hind oli: 142,00 €.57,00 €Praegune hind on: 57,00 €.-60% OFF
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istumisosa – gobelään / kunstnahk, poroloon 32 DNS; karkass – MDF 18 mm; jalad – metallist, paksus 1,2 mm.
- Mõõtmed: laius – 64 cm, sügavus – 61 cm, kõrgus – 84 cm; istme kõrgus – 50 cm.
- Värv: istumisosa – tumehall, jalad – mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust ekraani erinevate parameetrite tõttu veidi erineda.)
Moodne käetugedega söögitoa tool Giray / Eden 20-Uras 10-Swivel Conic KD. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale.
See moodne käetugedega söögitoa tool paistab silma elegantse disaini ja mugavusega. Pehme tekstuuriga gobelään annab hubase tunde ja ergonoomiline kuju pakub lisamugavust. Tool sobib suurepäraselt söögituppa, kööki, elutuppa või tööalale. See on ideaalne valik neile, kes otsivad stiili ja funktsionaalsust.
- Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 8,25 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 64 × 61 × 84 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall, Tumehall |
| Istekohad | Gobelään / Nahaimitatsioon |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 84 cm |
| Sügavus | 61 cm |
| Plotis | 64 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days




