* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Burby / Judy 451, Hall
132,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa: veluur, poroloontihedus: 35 kg/m³ (35 dns)
- Mõõtmed: laius – 59,5 cm, sügavus – 58 cm, kõrgus – 90 cm; istme kõrgus: 51 cm
- Värv: iste: hall, jalad: must. (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltide toonist, mis on tingitud erinevatest ekraani seadetest).
Modernne söögitoa tool Burby elegantsete käetugede ja kõrge seljatoega ning tekstuurse kangaga tagab mugavuse ja hubasuse. Tool sobib suurepäraselt nii söögitoas kui ka tööruumis.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 10,5 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 59,5 × 58 × 90 cm |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Hall |
| Medžiaga | Gobelään |
| Istekohad | Veluur |
| Aukštis | 90 cm |
| Sügavus | 58 cm |
| Plotis | 59,5 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days









