* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Orbit 90 / Mantova, Pruun (Puiduimitatsioon)
132,00 €
Laos: 2
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse lauapindadel), lauaplaadi korpus – MDF, jalad – MDF;
- Mõõdud: pikkus – 90 cm, laius – 90 cm, kõrgus – 75 cm;
- Värv – lauaplaat: pruun (puiduimitatsioon), alus: must. (Mööbli tegelik varjund võib fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ümmargune söögilaud Orbit 90 / Mantova. Pruuni värvi lauaplaat naturaalpuitu jäljendava mustriga. Suurepärane valik väiksematesse ruumidesse – lisab interjöörile hubasust ja soojust.
| Mõõtmed | 90 × 90 × 75 cm |
|---|---|
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Malm, Pruun (puit) |
| Forma | Ümmargune |
| Praplėtimo mechanizmas | Ei |
| Medžiaga | MDF, Metall |
| Ilgis | 90 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 75 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days




