* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Olympus 110 / Irony Super Matt, Hall
390,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: tööpind – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse laudade pindadel), tööpinna korpus – MDF, laua alus tamme puidu imitatsioon;
- Mõõtmed: pikkus – 110 cm, laius – 110 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 28,6 kg
- Värv – tööpind: tumehall (marmori imitatsioon). (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda piltidel esitatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
- Pikendusmehhanism puudub
Seda elegantset ümmargust söögilauda iseloomustab selle peen alus, mis koosneb vertikaalsetest puitdetailidest ja peenest marmoriimitatsioonist lauaplaadist. Kaasaegne laud sobib suurepäraselt nii minimalistlikku kui ka klassikalisse interjööri, andes ruumile erilise ja esteetilise ilme. Kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse ja lihtsa hoolduse, mistõttu on Olympus 110 (Irony Super Matt) stiilne aktsent teie kodus.
| Kaal | 28,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 110 × 110 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Stilius | Kaasaegne |
| Forma | Ümmargune |
| Spalva | Tumehall |
| Laua jalad | Tammepuu imitatsioon |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Ei |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days




