* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Oscar 200 / Marmo Super Matt, Valge
610,00 €
Laos: 2
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse lauapindadel), lauaplaadi korpus – MDF, laua alus tammepuitu imiteerivast materjalist;
- Mõõtmed: pikkus – 200 cm, laius – 100 cm, kõrgus – 76 cm;
- Värv – lauaplaat: valge (marmori imitatsioon). (Mööbli tegelik toon võib fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniseadete tõttu)
- Pikendusmehhanism puudub
See elegantne ovaalne söögilaud paistab silma lainelise kujuga alusega ja peene marmorit imiteeriva lauaplaadiga. Modernne laud sobib suurepäraselt nii minimalistliku kui ka klassikalise interjööriga, lisades ruumile erilisust ja esteetikat. Kvaliteetsed materjalid tagavad pika kasutusea ja lihtsa hoolduse, mistõttu saab sellest Oscar 200 / Marmo Super Matt lauast mitte ainult funktsionaalne, vaid ka stiilne aktsent teie kodus.
| Kaal | 58,2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 200 × 100 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Stilius | Kaasaegne |
| Forma | Ovaalne |
| Spalva | Valge |
| Laua jalad | Tammepuu imitatsioon |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 200 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Ei |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days






