* Kõik mööbel on laos
Söögilaud Dobok 126 / Irony Super Matt, tumehall
469,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 126 cm (126 + 34 cm), laius – 126 cm, kõrgus – 76 cm;
- Värv – lauaplaat: tumehall (marmorimuster), jalad: mustad. (Mööbli tegelik toon võib ekraani seadistuste tõttu piltidel näidatust veidi erineda)
Elegantne ümmargune kokkupandav söögilaud Dobok 126 / Irony Super Matt. Tumehall marmorplaat. Saab hõlpsasti pikendada 126 cm kuni 160 cm (126 + 34 cm). Ideaalne valik nii väiksematesse kui ka keskmise suurusega ruumidesse.
See elegantne ovaalne söögilaud lisab teie interjöörile elegantsust ja hubasust. Dobok 126 / Irony Super Matt pikenduslaud ühendab endas esteetika ja funktsionaalsuse, lisades teie söögi- või eluruumi elegantse ja praktilise lahenduse.
| Kaal | 43 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 126 × 126 × 76 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Stilius | Kaasaegne |
| Forma | Ümmargune |
| Spalva | Hall, Tumehall |
| Laua jalad | Metall 30x50x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 126 cm |
| Plotis | 126 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 160 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







