* Kõik mööbel on laos
Söögitoa tool Varel/Anka 04-Conic KD, Helehall
69,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: istmeosa – velvet/veluur; vahtplast 22 DNS; jalad – metall.
- Mõõdud: laius – 48 cm, sügavus – 58 cm, kõrgus – 90 cm, istumiskõrgus – 48,5 cm.
- Värv: istmeosa – helehall, jalad – mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust ekraani erinevate parameetrite tõttu veidi erineda)
See modernne söögitoa tool Varel/Anka 04-Conic KD on mugav ja elegantne. Ergonoomiline kuju tagab mugava istumise ning kvaliteetsed materjalid garanteerivad pikaealisuse. Tänu universaalsele disainile sobib see hõlpsasti nii kaasaegsesse kui ka klassikalisse interjööri, lisades ruumile hubasust ja stiili.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 6,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 48 × 58 × 90 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Gobelin |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 90 cm |
| Sügavus | 58 cm |
| Plotis | 48 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days



