* Kõik mööbel on laos
Söögilaua tool Pari/Coco 5-Swivel Conic KD, pruun
125,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: isteosa: veluur (kulumiskindlus 25 000); poroloon 32 DNS
- Mõõtmed: laius – 77 cm, sügavus – 63 cm, kõrgus – 85 cm;
- Kaal: 17 kg
- Värv – istmeosa: pruun. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraani parameetrite tõttu)
Kaasaegne pruuni värvi söögilaua tool käetugidega Pari/Coco 5 -Swivel Conic KD. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale
See kaasaegne pruuni värvi söögilaua tool käetugidega pakub erakordset mugavust. Selle elegantne disain kaunistab interjööri, kvaliteetsed materjalid tagavad vastupidavuse. Mugavad käetuged ja ergonoomne kuju võimaldavad nautida mugavust söögitsoonis või elutoas. Tool pöörleb 90° vasakule ja 90° paremale. See söögilaua tool on suurepärane valik kaasaegsetele ja funktsionaalsetele kodudele.
Minimaalne tellimuse kogus 2 tükki
| Kaal | 16,7 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 77 × 63 × 85 cm |
| Spalva | Malm |
| Istekohad | Veluur (kulumiskindlus 25000) |
| Tooli jalad | Metall 1,2 mm |
| Aukštis | 85 cm |
| Sügavus | 63 cm |
| Plotis | 77 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days










