* Kõik mööbel on laos
Ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Filis 145 / Hazar Super Matt, Pruun (puiduimitatsioon)
396,00 €
Laos: 5+
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 145 cm (145 + 40 cm), laius – 90 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 41,9 kg
- Värv – lauaplaat: pruun (puiduimitatsioon), lauajalad: mustad. (Mööbli tegelik toon võib fotodel näidatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne pikendatav ristkülikukujuline söögilaud Filis 145 / Irony Super Matt. Pruuni puidu imitatsiooniga lauaplaat. Võimalik lihtsalt pikendada 145 cm-lt 185 cm-ni (145 + 40 cm)
Ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Filis 145 / Irony Super Matt – see on moodne ja funktsionaalne valik teie söögituppa või kööki. Pruuni värvi puiduimitatsiooniga mustriga lauaplaat annab interjöörile loomulikkuse tunde. Lauda saab hõlpsasti pikendada, mistõttu sobib see suurepäraselt nii igapäevasteks vajadusteks kui ka külaliste vastuvõtmiseks. Tugevad metallist jalad tagavad stabiilsuse ja eripärane disain stiilitunde.
| Kaal | 41,9 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 145 × 90 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Malm, Pruun (puit) |
| Laua jalad | Metall 40×1,2 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 145 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







