* Kõik mööbel on laos
Ristkülikukujuline söögilaud Maribor 103 / Travertiin, Liivavärvi (Travertiini marmori muster)
122,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 103 cm, laius – 68 cm, kõrgus – 75 cm;
- Kaal: 14,9 kg
- Värv – lauaplaat: beež (travertiinist marmormustriga), laua jalad: must (Mööbli tegelik varjund võib erineda pisut piltidest, kuna ekraanil on erinevad seaded).
- Pikendusmehhanism: puudub
Elegantne ristkülikukujuline söögilaud Maribor 103 / Traverten. Liivavärvi travertiinmarmori mustriga lauaplaat.
Ristkülikukujuline söögilaud Maribor 103 / Travertiin – see on moodne ja funktsionaalne valik teie söögituppa või kööki. Liivavärvi Travertiini marmori muster annab interjöörile loomulikkuse tunde. Laud sobib suurepäraselt väikestesse ruumidesse.
| Kaal | 14,9 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 103 × 68 × 75 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Liiv |
| Laua jalad | Metall 40×1,2 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 75 cm |
| Plotis | 68 cm |
| Ilgis | 103 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days




