* Kõik mööbel on laos
Ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Filis 145 / Marmo Super Matt, Valge (marmorimuster)
396,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 145 cm (145 + 40 cm), laius – 90 cm, kõrgus – 76 cm;
- Kaal: 41,9 kg
- Värv – lauaplaat: valge (marmorimuster), lauajalad: mustad. (Mööbli tegelik toon võib fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Filis 145 / Marmo Super Matt. Valge marmorimustriga lauaplaat. Kergesti pikendatav 145 cm-lt 185 cm-ni (145 + 40 cm)
Ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Filis 145 / Marmo Super Matt on moodne ja funktsionaalne valik teie söögituppa või kööki. Valge marmorimustriga lauaplaat annab interjöörile loomuliku ilme. Lauda saab hõlpsasti pikendada, mistõttu sobib see suurepäraselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka külaliste vastuvõtmiseks. Tugevad metallist jalad tagavad stabiilsuse ja eripärane disain stiilsuse.
| Kaal | 41,9 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 145 × 90 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Valge |
| Laua jalad | Metall 40×1,2 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Ilgis | 145 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 185 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days







