* Kõik mööbel on laos
Pikendatav söögilaud Lunes 110 / Gaia, pruun (marmorimustriga)
495,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 110 cm (110 + 50 + 50 + 50 cm), laius – 110 cm, kõrgus – 76 cm;
- Värv – lauaplaat: pruun (marmorimustriga, läikiv), jalad: mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ümmargune pikendatav söögilaud Lunes 110 / Gaia. Pruuni marmorimustriga lauaplaat (läikiv). Lihtsalt pikendatav 110 cm-lt 260 cm-ni (110 + 50 + 50 + 50 cm). Ideaalne valik nii väiksematesse kui ka suurematesse ruumidesse.
See elegantne ovaalne pikendatav söögilaud lisab sinu interjöörile elegantsi ja hubasust.
| Kaal | 53,6 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 110 × 110 × 110 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Stilius | Kaasaegne |
| Forma | Ümmargune |
| Spalva | Malm |
| Laua jalad | Metall 30x50x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 260 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





