* Kõik mööbel on laos
Pikendatav söögilaud Corin 180 / Traventen, Liivakarva (Travertiini marmori muster)
726,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav pinnakate, mida kasutatakse laudade pindade puhul), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõdud: pikkus – 180 cm (+ 60 cm), laius – 100 cm, kõrgus – 77 cm;
- Kaal: 85,8 kg
- Värv – lauaplaat: liivakarva (Travertiini marmori muster), lauajalad: mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel esitatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ristkülikukujuline pikendatav söögilaud Corin 180 / Traventen. Liivakarva Travertiini marmori mustriga lauaplaat. Võimalik lihtsalt pikendada 180 cm-lt 240 cm-ni (180 + 60 cm).
See pikendatav söögilaud sobib suurepäraselt nii kaasaegsesse kui ka klassikalisesse interjööri. Liivakarva marmori mustriga lauaplaat on elegantne ja sobib paljudesse interjööridesse. Lauda saab hõlpsalt pikendada, mistõttu on see ideaalne valik suuremate ruumide või perekondlike kogunemiste jaoks.
| Kaal | 85,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 180 × 100 × 77 cm |
| Spalva | Liiv |
| Laua jalad | Metall 40x80x1,5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 77 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Ilgis | |
| Maksimalus stalo ilgis | 240 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days






