* Kõik mööbel on laos
Nurgadiivan DAVINCI MILLENIUM-04 LV, pruun
1313,00 €
Laos: 4
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: Istmeosa: gobelään; vaht 28 DNS;
- Funktsioonid: Elektriline väljatõmmatav moodul (puldiga juhitav), pikendatud istmeosa tõstetava hoiukastiga.
- Pikendatud istmeosa vasakul küljel
- Mõõdud: pikkus: 238/153 cm; laius: 105 cm; kõrgus: 94 cm
- Värv – pruun. (Mööbli tegelik toon võib piltidel näidatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu.)
See funktsionaalne nurgadiivan ühendab mugavuse ja kaasaegsed tehnoloogiad. Pikendatud istmeosas on avar hoiukast, mis sobib suurepäraselt pledide, patjade või muude asjade hoidmiseks. Elektriline väljatõmmatav moodul, mida juhitakse puldiga, võimaldab hõlpsalt pikendada istmeosa ja luua mugava puhketsooni.
See diivan on suurepärane valik neile, kes otsivad stiilset, praktilist ja mitmefunktsionaalset mööblit oma elutuppa.
| Kaal | 115 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 238 × 105 × 94 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Malm |
| Istekohad | Tapestry |
| Ilgis | 238 / 153 cm |
| Plotis | 105 cm |
| Aukštis | 94 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days






