* Kõik mööbel on laos
Nurgadiivan kahele SEDONA LV, Tumehall
1403,00 €
Laos: 2
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: Istumisosa: gobelään; poroloon 28 DNS;
- Funktsioonid: üks elektriliselt pikendatav moodul (juhitav puldiga); pikendatud istumisosa integreeritud panipaigaga;
- Pikendatud istumisosa vasakul pool
- Mõõtmed: pikkus: 213/174 cm; laius: 110 cm; kõrgus: 77/96 cm;
- Värv – tumehall. (Mööbli toon võib tegelikkuses veidi erineda fotodel esitatust erinevate ekraaniparameetrite tõttu.)
See moodne nurgadiivan on loodud pakkuma kõrget mugavustaset ja praktilist ruumikasutust. Elektriliselt pikendatav moodul võimaldab istumisosa mugavalt pikendada ja luua veelgi meeldivama puhkeala, samas kui pikem osa koos panipaigaga pakub lisaruumi erinevate koduesemete hoidmiseks.
See diivan on suurepärane valik kaasaegsesse interjööri, kus hinnatakse mugavust, funktsionaalsust ja esteetilist disaini.
| Kaal | 115,40 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 213 × 110 × 77 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Hall, Tumehall |
| Istekohad | Tapestry |
| Ilgis | 213/174 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 77/96 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





