* Kõik mööbel on laos
Nurgadiivan SEDONA LV kolmele, helehall
1667,00 €
Oodates saabumist
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: Istumisosa: gobelään; poroloon 28 DNS;
- Funktsioonid: kaks elektrilist väljatõmmatavat moodulit (juhitakse puldiga); pikendatud istmeosa integreeritud hoiukastiga;
- Pikendatud istmeosa vasakul küljel
- Mõõdud: pikkus: 294/174 cm; laius: 110 cm; kõrgus: 77/96 cm
- Värv – helehall. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu.)
See kaasaegne nurgadiivan on loodud ühendama maksimaalset mugavust ja funktsionaalsust. Kaks elektrilist väljatõmmatavat moodulit võimaldavad pikendada istmeosa ja luua eriliselt mugava puhketsooni, pikk osa hoiukastiga aga pakub lisaruumi tekid, padjad või muud asjade hoidmiseks.
See on suurepärane valik avaratesse elutubadesse, kus hinnatakse kaasaegset disaini, praktilisust ja kõrget mugavustaset.
| Kaal | 159,3 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 294 × 110 × 77 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Hiina |
| Spalva | Hall |
| Istekohad | Tapestry |
| Ilgis | 294/174 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Aukštis | 77/64 cm |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





