* Kõik mööbel on laos
Lauake Klint 60 / Zirve, pruun (puiduimitatsioon)
79,00 €
Laos: 5
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse laudade pindadel), lauaplaadi korpus – MDF, raam/jalad – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 60 cm, laius – 60 cm, kõrgus – 45 cm;
- Kaal: 11,3 kg
- Värv – lauaplaat: pruun (puiduimitatsioon), lauajalad: mustad. (Mööbli tegelik toon võib fotodel näidatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Elegantne ümmargune kohvilauake Klint 60 / Zirve – see on moodne ja stiilne lahendus teie elutoale või puhkealale. Pruuni värvi lauaplaat peene puiduimitatsiooniga annab soojuse tunde. See kohvilauake sobib suurepäraselt nii moodsasse kui ka klassikalisesse interjööri.
| Kaal | 12 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 60 × 60 × 45 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Malm, Pruun (puit) |
| Medžiaga | |
| Tipas | Kohvilaud |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Ilgis | 60 cm |
| Forma | Ümmargune |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days


