* Kõik mööbel on laos
Kokkupandav söögilaud Yandan 150 / Zirve, pruun (puidu reproduktsioon)
627,00 €
Laos: 4
Esitada küsimus
Meie meeskond vastab teie päringule 2 tunni jooksul.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Tagastamine ja vahetamine
- Valmistatud: lauaplaat – melamiin (vastupidav ja kergesti hooldatav kate, mida kasutatakse lauapindadel), lauaplaadi korpus – MDF, laua alus – metall;
- Mõõtmed: pikkus – 150 cm, laius – 94 cm, kõrgus – 76 cm;
- Värv – lauaplaat: pruun (puiduimitatsioon), laua jalad: mustad. (Mööbli toon võib tegelikkuses fotodel kujutatust veidi erineda erinevate ekraaniparameetrite tõttu)
Yandan 150 kokkupandav söögilaud / Zirve. Pruunist puiduimitatsioonist lauaplaat. Pikendatav söögilaud, mille kuju on reguleeritav – võib olla ristkülikukujuline või ümmargune. Kaasaegne disain ja hubane puidumass sobitub hõlpsasti nii klassikalisse kui ka kaasaegsesse interjööri.
| Kaal | 72 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 150 × 94 × 76 cm |
| Kilmės šalis | Türgi |
| Spalva | Malm, Pruun (puit) |
| Laua jalad | Metall (laseriga lõigatud), paksus 2-5 mm |
| Saadaval aadressil | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Plotis | 94 cm |
| Ilgis | 150 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Saadaval aadressil |
Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle 14 päeva jooksul meile tagastada, et vahetada või saada raha tagasi. Lisateavet leiate siit.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kontaktinfo
Võtke meiega ühendust telefoni teel (+370) 659 00010 või kirjutage meile aadressil vilnius@priveehome.lt. Meie assistendid vastavad teie küsimustele.
Kohaletoimetamine umbes 2 days





